Skontaktuj się z nami
+48 785 526 470
[email protected] Formularz kontaktowy

Co roku zaczynający się okres lęgowy gawrona spędzamy na świadczeniu usługi sokolnicze na terenach parków miejskich w całej Polsce.

 

Płoszenie gawronów zamieszkujących na terenach zielonych, w miejscach przeznaczonych do odpoczynku i rekreacji ludzi. Gawrony oraz kawki dokarmiane pieczywem i innymi resztkami z domu  przez osoby, które złudnie myślą że im pomagają ściągają je do centrum miast. Swoją obecnością w zazwyczaj ogromnych ilościach zanieczyszczają miejsca gdzie próbują założyć gniazda lub noclegownie. Od samego świtu powodują bardzo duży hałas. Gawron w parkach zagraża i wypiera nie pozwalając tam mieszkać innym zwierzętom.

 

Nasza usługa polega jedynie na przemieszczeniu koloni w mniej dokuczliwe miejsca. Płoszenie gawronów jest wykonywane metodą sokolniczą . Każdy z naszych skrzydlatych podopiecznych o swojej wyznaczonej godzinie lata nad terenem objętym usługą sokolniczą, tak aby ptactwo uważało to za teren łowiecki drapieżnika i się skutecznie przeniosło. Tak właśnie przez 60 dni codziennie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem usługę od świtu do zmierzchu. Gdy gawronów nie ma zaczynają znowu pojawiać się małe ptactwo, pełzacze oraz sierpówki czy grzywacze.

 

Zaproś nas do przedszkola lub szkoły wypełniając formularz.
Na pewno się z Tobą skontaktujemy!